Karaliaus iškilimas

Žaidimo aprašymas
Pagrindinis žaidimo tikslas – atskleisti nedorėlio riterio apgavystę. Tam, kad tai atliktum, turėsi įveikti ne vieną užduotį.

Žaidimą valdysi taip: skaičiai 1, 2, 3 – atitinkamai pereisi ginklus, šarvus ir skydus, "O" parodys, ką turi atlikti, "Q" – peržiūrėsi burtus, "W" – išgersi manos, "E" – išgersi sveikatą atstatančio gėrimo, "A"/"S" – paprasta/galinga ataka, "D" – burtų naudojimas. Klavišas "M" rodys žemėlapį, "P" – pauzė, o su "C" įjungsi/paslėpsi valdymo skydelį. Veikėją valdai klaviatūros rodyklėmis, klavišas "Space" skirtas atlikti įvairiems veiksmams.

Kai einant pro kokį nors daiktą ar žmogų jis apsiveda geltona linija, tu gali su juo kažką atlikti naudodamas "Space". Bendraudamas su žmonėmis gauk sau reikalingos informacijos, naudokis gautomis nuorodomis. Nepamiršk pasitikrinti (naudodamas "O"), kokią misiją turi atlikti. Sėkmingai atlikęs kokį nors nurodymą, gausi kitą.

Kovodamas ar atlikęs užduotį, gausi pinigų. Už juos gali įsigyti ginkluotės patobulinimų, skydų, manos (ji reikalinga, kad galėtum naudoti burtus) ar sveikatą stiprinančio gėrimo.

Žaidimą išsaugosi nuėjęs miegoti (tai gali atlikti pilyje). Sugebėk įveikti visas užduotis!

0 balsų
Komentarai