Šviesos robotukas

Žaidimo aprašymas
Žaidime turėsi įveikti sudėtingus galvosūkius. Kiekviename lygyje turėsi vis iš naujo suprogramuoti šviesos robotuką, kad šis pasiektų mėlynus langelius ir įžiebtų juose šviesą.

Kairėje matysi žaidimo lauką su kaladėlėmis, kuriomis ir judės robotukas. Dešinėje bus įrankių juosta. Pačiame viršuje matysi įvairius komandas robotukui – ėjimą pirmyn, šuoliuką, šviesos uždegimą ir pan. Šiek tiek žemiau pele galėsi sudėlioti veiksmų seką. Dar žemiau yra funkciniai laukeliai. Juose gali sudėlioti atskiras komandų grupes. Iš pagrindinio komandų bloko į funkcinius nukreipsi "F1" ir "F2" komandomis. Norėdamas sukurti nesibaigiantį ciklą, funkciniame laukelyje įdėk to laukelio komandą ("F1" arba "F2").

Kiekviename lygyje turėsi ribotą skaičių galimų veiksmų sudėliojimui. Kai būsi pasiruošęs paleisti robotuką, spausk mygtuką "RUN". Robotukas pradės vykdyti komandas. Jeigu būsi padaręs klaidą, spausk "BREAK" ir pataisyk komandų seką. Nepamiršk, kad tavo tikslas – įžiebti visus žaidimo lauke esančius mėlynus laukelius.

45 pagal 1 balsų
Komentarai