Šešiakampių imperija

Žaidimo aprašymas
Tai karinis strateginis žaidimas. Žaidimo pradžioje pasirink, kokiame žemėlapyje žaisi ir kurios spalvos armiją valdysi. Žaidimas vyksta ėjimais. Kiekviena kariaujanti pusė turi po 5 ėjimus. Kiekvieno ėjimo metu kariai perkeliami į norimą poziciją. Tiesiog spausk ant norimo pulko ir pamatysi laukus į kuriuos gali perkelti karius. Norint perplaukti įlankas, laivus galima išleisti tik iš uostų. Tačiau išsilaipinti galima nebūtinai uoste.

Jeigu priešo pajėgos yra pasiekiamoje teritorijoje, galima atakuoti. Ataka vyksta tokiu pat principu, kaip ir karių perkėlimas. Kiekvieno karių pulko puolamoji galia yra moralės (raudonas skaičius) ir galios (juodas skaičius) suma. Moralė kyla su kiekviena pergale ir krinta po kiekvieno pralaimėjimo. Galia didėja ir mažėja atitinkamai keičiantis karių kiekiui. Laimi tas pulkas, kurio galia didesnė. Jeigu mūšio metu jėgos lygios, laimi besiginanti armija.

Jeigu įsiveržiama į priešo teritoriją, kurioje nėra karių, priešo žemės tiesiog aneksuojamos ir pakeičia spalvą. Užimtuose miestuose į kariuomenę automatiškai imami naujokai, taigi armija didėja po kiekvieno ėjimo. Pajėgas taip pat galima sujungti pervedant karius į tą patį langelį. Vieno ėjimo metu tas pats pulkas gali atlikti tik vieną judesį.

Karo metu gali pabandyti pasirašyti nepuolimo paktą. Spausk viršuje dešinėje esantį mygtuką "sign a pact" ir pasirink šalį su kuria nori derėtis. Jeigu derybos bus sėkmingos, tos šalies armija tavęs kurį laiką nepuls. Taip pat smarkiai nukritus karių moralei galėsi pasakyti ugningą kalbą, kuri moralę pakels (spausk mygtuką "give a speech"). bet kuriuo metu gali kapituliuoti paspausdamas mygtuką "capitulate".

Jeigu užimsi priešo sostinę (pažymėta žvaigždute), aneksuosi visą jo teritoriją ir karius. Tačiau saugok savo sostinę, nes ją praradęs, pralaimėsi ir karą.45 pagal 3 balsų
Komentarai